+420 774 671 881 info@ucetnictvidanemzdy.cz

Zpracování mzdové agendy

Externí zpracování mezd naší společností:

  • mzdovou agendu zpracováváme "na klíč"
  • na svá bedra bereme veškerá jednání a korespondenci s finančním úřadem a institucemi sociálního a zdravotního pojištění
  • podnikatelům bez vlastního personalisty nabízíme poradenství v oblasti uzavírání a ukončení pracovních poměrů a interpretace zákoníku práce
  • ručíme za případně způsobené profesní pochybení, které je kryto pojišťovnou

Zpracování mezd

Zpracování mezd mimo jiné zahrnuje veškeré úkony s nimi spojené, tj. výpočet mezd v daném měsíci, založení a vedení mzdového listu, příprava výplatních pásek pro zaměstnance, zpracování mzdové uzávěrky pro účetnictví, přípravu převodních příkazů s vypočtenými odvody sociálního a zdravotního pojištění, popř. s platy zaměstnanců na sporožira, odvod měsíčních záloh na daň z příjmů, výčetku platidel pro banku, výpočty pro státní instituce, popř. jednoduché výpočty pro potřebu účetnictví klienta.

Roční zúčtování záloh a daňové přiznání

Na konci účetního období provádíme na žádost poplatníka roční zúčtování záloh na dani z příjmů ze závislé činnosti, zpracování daňového přiznání k dani z příjmů fyzických osob typu A i B.

Úhrady mezd, srážek, povinných odvodů atp.

V případě potřeby provádíme pro klienta úhrady mezd, srážek, povinných odvodů a dalších úhrad souvisejících s vedením mzdové agendy prostřednictvím zvláštního účtu dle smluvně a právně zajištěných dispozičních práv.

finanční kalendář
kalendář
Daně a termíny placení daní předchozí měsíc KVĚTEN 2022 Daně a termíny placení daní následující měsíc
Reality pro život

2012 © ÚČETNICTVÍ & DANĚ & MZDY
Reality pro ŽIVOT, s.r.o. | info@ucetnictvidanemzdy.cz | +420 774 671 881

Humlnet Creative, s.r.o.